Articles by: ejuppjashari_621e87t3

by / on January 11, 2017 at 9:50 am / in Lajme

Në këto vende mund të bleni nënshtetësinë, çmime nga 100 mijë dollar në 10 mijë euro

Programe ekonomikë po lejojnë të huajt që të blejnë në mënyrë legjitime nënshtetësinë apo lejen e qëndrimit, në këmbim për investime të konsiderueshme. Sipas FMN, në një tabelë të quajtur “çmimi i nënshtetësisë”, fenomeni vendoset në perspektivë globale dhe tregohet se përveç Europës dhe Karaibeve, këto programe ekzistojnë edhe në Kanada, SHBA, Australi, Singapor dhe Zelandë të Re. Opsioni më […]

Read more ›
by / on January 10, 2017 at 9:06 pm / in Lajme

Ekspertët Amerikanë:: Lufta Ballkanike është shumë afër, Shqipëria do të sulmohet nga….

Pas 20 vjet paqeje, Republika Srpska ka kërcënuar se do ta prish marrëveshjen e paqes që e ka mbajtur Bosnjën të bashkuar.Një krizë e re është duke shpërthyer në Bosnje dhe Hercegovinë, kur është duke u afruar 20 vjetori i Marrëveshjes së paqes së Dejtonit, e cila kishte ndërprerë luftën e përgjakshme që zgjati 3 vjet e gjysmë ndërmjet serbëve, […]

Read more ›
by / on January 10, 2017 at 8:53 pm / in Lajme

Fqinjët ndjenë erë të tmerrshme, më pas cfare zbulohuan në shtëpi do te ju shokoj !

Një grua nga India i cili pohoi se burri i saj ishte zhdukur një vit më parë, u arrestua pas tij trupi i tij u gjet i varros në shtëpinë e tyre. Bones Rajvindera Singh (45 vjeçar) është gjetur i varrosur në dhomën e gjumit të shtëpisë në Indi veriore, transmeton lajmi.net. Gruaja e tij, Manprit Kaur (40 vjeçare) ka […]

Read more ›
by / on May 10, 2016 at 3:48 am / in Uncategorized

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Read more ›