Lajme — January 10, 2017 at 8:53 pm

Fqinjët ndjenë erë të tmerrshme, më pas cfare zbulohuan në shtëpi do te ju shokoj !

by

Një grua nga India i cili pohoi se burri i saj ishte zhdukur një vit më parë, u arrestua pas tij trupi i tij u gjet i varros në shtëpinë e tyre.
Bones Rajvindera Singh (45 vjeçar) është gjetur i varrosur në dhomën e gjumit të shtëpisë në Indi veriore, transmeton lajmi.net.

Gruaja e tij, Manprit Kaur (40 vjeçare) ka pranuar se ajo e kishte varrosur trupin e burrit të saj, sepse nuk kishte para të paguante për funeralin, por ajo ka mohuar se e ka vrarë.

Policia dyshoj, pasi fqinjët filluan të ankohen për erën që vijnë nga drejtimi i shtëpisë së saj.

Trupi i të ndjerit që u gjet tashmë i kishte vetëm kockat, i varrosur në një varr të cekët nën shtëpi.

Zonja Kaur thuhet se ishte e shqetësuar në lidhje me koston e plotë të një funeral tradicional dhe nuk mund të paguante gurin e varrit, kështu që ajo vendosi ta varroste në shtëpin e saj. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*