Heq prangat dhe tenton t’i vë flakën veturës së policisë, por shikoni çfarë ndodh më pas (Video, +16)

Një video interesante ka filluar të qarkullojë në internet, ku shfaqet momenti kur një burrë i arrestuar që po transferohej për në burg, arrin të heq prangat duke menduar se do të ikë nga vetura pa ndonjë problem.

Por në ato momente ndodhë diçka e tmerrshme, që ai kurrë nuk kishte ëndërruar se do t’i ndodhë në momentin që lirohet nga prangat e hekurta, transmeton Telegrafi.

Në momentin që i heq prangat nga duart fillon të fyej policin që po ngiste veturën, dhe për një moment nxjerr nga xhepi shkrepsën, duke tentuar t’i vë flakën veturës.

Megjithatë, ky veprim i kushtoi shtrenjtë, pasi në ato momente vetura e policisë humb kontrollin dhe ai fluturon jashtë nga dritarja e pasme e veturës.

Edhe pse përplasja ishte aq e madhe sa që e nxori nga dritarja, i burgosuri raportohet se ka shpëtuar pa ndonjë lëndim serioz.

One thought on “Heq prangat dhe tenton t’i vë flakën veturës së policisë, por shikoni çfarë ndodh më pas (Video, +16)”

Leave a Reply

Your email address will not be published.