Historia e pazakontë: Babai del në takim me të bijën !!

Historia e këtij prindi ka prekur mbarë rrjetin.

Ai quhet Noah dhe është nga Kanadaja.

Historia është publikuar në FB nga gruaja e tij Caitlin Fladager.

Noah nxjerr në takime çdo fundjavë vajzën e tij të mitur Arianna.

Ai i blen fustane të shtrenjta, e çon në darka në restorante luksoze dhe i hap derën kudo që shkojnë.

“Dua që ajo të ndjehet si një princeshë dhe të mos lejojë njeri ta trajtojë ndryshe”, ka thënë i ati i vogëlushes.

4 thoughts on “Historia e pazakontë: Babai del në takim me të bijën !!”

  1. One thing I want to say is that often before acquiring more personal computer memory, check out the machine within which it could well be installed. If your machine can be running Windows XP, for instance, the actual memory limit is 3.25GB. Applying in excess of this would just constitute a waste. Make certain that one’s motherboard can handle an upgrade quantity, as well. Good blog post.
    Buy Buy Baby promo code http://www.buybuybaby-coupons.com

  2. Hello! I could have sworn I’ve visited your blog before but after looking at many of the articles I realized it’s new to me. Nonetheless, I’m definitely delighted I found it and I’ll be book-marking it and checking back frequently!

Leave a Reply

Your email address will not be published.