Historia e pazakontë: Babai del në takim me të bijën !!

Historia e këtij prindi ka prekur mbarë rrjetin.

Ai quhet Noah dhe është nga Kanadaja.

Historia është publikuar në FB nga gruaja e tij Caitlin Fladager.

Noah nxjerr në takime çdo fundjavë vajzën e tij të mitur Arianna.

Ai i blen fustane të shtrenjta, e çon në darka në restorante luksoze dhe i hap derën kudo që shkojnë.

“Dua që ajo të ndjehet si një princeshë dhe të mos lejojë njeri ta trajtojë ndryshe”, ka thënë i ati i vogëlushes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.