Shurupi natyral më efektiv që trajton gripin, të ftohurat dhe kollën kronike

Dimri është sezoni i gripit dhe të ftohurave. Receta natyrale e këtij postimi është quajtur si një medikament shumë efektiv në trajtimin e këtyre virozave. Ky ilaç natyral nuk ka kimikate dhe nuk ka asnjë efekt anësor në shëndet.

Përbërësit: gjysmë luge çaji trumzë, gjysmë luge çaji shafran Indie, 2 lugë çaji mjaltë, 1 qese (bustinë) çaj i gjelbër, lëngu i gjysmë kokrre limoni.

Valoni ujin dhe përgatisni çajin e gjelbër. Më pas shtoni të gjithë përbërësit e tjerë në filxhan. Pijeni shurupin e përgatitur të nxehtë 2 herë në ditë. Kjo mënyrë natyrale është shumë e mirë edhe për të larguar kollën.

2 thoughts on “Shurupi natyral më efektiv që trajton gripin, të ftohurat dhe kollën kronike”

  1. · There are things you can control and things you can’t control. Don’t worry about the things you ca;1#82&7nt. Worry isn’t worth it now. The way you are going to get there is by doing the work outs – that is something you can control.Let me know if you have any training questions. Here to help.

Leave a Reply

Your email address will not be published.