Videoja që po shokon Amerikën: Vogëlushja ‘kalëron’ mbi aligatorin tri metra të gjatë (Foto/Video)

https://www.youtube.com/watch?v=5vXZHLf82Xk

Një video e publikuar së fundmi në internet, ka shkaktuar zemërim në opinionin amerikan, pasi në të shfaqet një vajzë e vogël duke ‘kalëruar’ mbi një aligator tri metra të gjatë, në një aheng të organizuar për fëmijë në Shtetet e Bashkuara.

Derisa vogëlushja po mundohej të pozonte mbi aligatorin gjigant për ‘ti dërguar një fotografi nënës së vet, ai fillon të ecë dhe kështu ajo nuk mund të ndalet se qeshuri nga emocionet, transmeton Telegrafi.

Kjo video e shumëpërfolur besohet se është filmuar në një aheng në lokalin Colf Blooded Creatures” në Chicago, që promovon edukimin kontrovers për kafshët.

Prej momentit të postimit të kësaj videoje, ajo është shikuar mbi 30 mijë persona. /

Leave a Reply

Your email address will not be published.